Наші проєкти

Моя книга | Данило Яневський рекомендує читати

Моя книга | Данило Яневський рекомендує читати

Обережно! Подивившись ці відео, у вас може з’явитися непереборне бажання поповнити домашню бібліотеку. Але ми будемо від цього безмежно щасливі. Читайте та насолоджуйтесь ;)

Студії UP | Позитивний досвід

Студії UP | Позитивний досвід

Інтерв'ю із нашими друзями і партнерами, які щиро закохані у свою власну справу. Розповідаємо про позитивний досвід створення свого власного бізнесу чи проєкту. Ведучі: Роман Скрипін, Катерина Супрун, Богдана Шевченко і Данило Яневський.

Блог Олександра Лємєнова

Блог Олександра Лємєнова

Авторські блоги Олександра Лємєнова "Хаос Законності" і "Коронавірусне". Хаос Законності – програма про те, як верховенство права розбивається, зіткнувшись з реальною політикою. Влада має забезпечувати законність, але чомусь створює лише хаос. Коронавірусне – розповідаємо, що приховує українська влада, де маніпулюють і де брешуть. Куди насправді йдуть мільярди, які виділяються на боротьбу із коронавірусом. Чому продовжують карантин і якою є насправді статистика по хворих.

Політика і культура (ПіК) by Сергій Неретін

Політика і культура (ПіК) by Сергій Неретін

Допитуємо митців про політику, а політиків про культуру, а в підсумку резюмуємо наскільки щирими є їхні відповіді і наскільки їхні культурні погляди відповідають країні, в якій вони мешкають. Ведучий: Сергій Неретін. Програма виходить по вівторках о 17:00. У гостях бували: Андрій Кокотюха, Пилип Іллєнко, Геннадій Попенко, Віктор Андрієнко, Тарас Ткаченко, Роман Муха, Владислав Берковський...

Монологи пінгвіна

Монологи пінгвіна

Ситуативні стріми Скрипіна. В коментарях лишайте свої питання, які Роман буде моніторити особисто й відповідати у наступних відео.

#ДПВТ: Рома. Португалія. Зима 2019-2020

#ДПВТ: Рома. Португалія. Зима 2019-2020

Популярна програма про актуальні питання та теми сьогодення від Романа Скрипіна та команди Skrypin.ua. Переглядайте цей та інші проєкти на нашому сайті або на Youtube-каналі skrypin.ua, де доступні також архівні випуски шоу.

ЛАМПА

ЛАМПА

Душевні, лампові розмови з людьми, яких хочеться почути. У гості на інтерв'ю запрошуємо як і відомих персон, так і людей, яких ми хочемо познайомити із вами, глядачами. Конкретного ведучого програма не має, адже кожен із нашої команди може зробити інтерв'ю із цікавим співрозмовником, коли забажає. Інтерв'юерами вже були: Роман Скрипін, Данило Яневський та Сергій Мельничук. Серед гостей ви можете побачити таких гостей: Богдан Бенюк, Валерій Ананьєв, Андрій Курков, Володимир Тихий, Мустанг Вантед, Віталій Малахов (Театр на Подолі), Наталка Діденко, Марія Левитська. Програма виходить спонтанно, тож глядачі, які підписані на канал і увімкнули дзвіночок - отримають сповіщення, як тільки ми запустимо ефір!

Супрун все пояснила! (начебто)

Супрун все пояснила! (начебто)

Авторський блог Катерини Супрун.

З початку перших трансляцій у 2016 році кількість проєктів на нашому каналі skrypin.ua значно виросла. Зараз виходять такі шоу на різну тематику:

  • 16+ (Ніжна М’ясорубка). Ток-шоу у форматі інтерв’ю з відомими особами. Студію проєкту відвідують міністри, депутати та інші політики.
  • Секс під Лампою. Максимально відверта передача, присвячена стосункам та батьківству. Тут ви отримаєте відповіді на питання, які завжди соромились задати.
  • Рибки Холодницького або Скрипін без цензури. У кожному випуску Роман Скрипін чесно та відверто ділиться своїми думками щодо останніх подій.
  • Кухня. Пізнавально-кулінарна передача, де ведучі відповідають на питання глядачів, спілкуються між собою на цікаві теми та паралельно готують смачні страви.

Окрім цього, серед передач є різні шоу, які виходять у форматі новин, як-от:

  • Фронт. Програма, присвячена подіям на фронті. Троє ведучих збирають актуальні новини з передової, аналізують ситуацію та роблять прогнози.
  • UMN. Спеціальний проєкт, де Роман Скрипін, Данило Яневський та Катерина Супрун обговорюють найбільш резонансні події українського та світового суспільно-політичного життя.
  • Редколегія. Журналісти та редактори українських ЗМІ разом зі Романом Скрипіним обмінюються думками щодо політичних подій та їхніх наслідків. З одного випуску Редколегії ви можете дізнатися більше, ніж з новин.
  • Гамарджоба. Наші друзі Сергій Мельничук та Бачо Корчілава розмірковують та ведуть бесіду на тему актуальних новин.

На Youtube-каналі skrypin.ua також доступні інші проєкти та архівні випуски вищевказаних шоу. Тут кожен знайде передачу, яка йому сподобається, адже проєкти Скрипіна охоплюють абсолютно всі сфери суспільного життя.