Команда

Медіановатор, засновник <a href='https://skrypin.ua'>skrypin.ua</a>

Роман Скрипін

Медіановатор, засновник skrypin.ua

Роман - це ракета із написом "Бути справжнім. Важливо." І в цій фразі криється глибинний сенс його особистого успіху й проєкту загалом.

На справжності ґрунтується довіра у самому колективі й у комунікації з глядачем.

Наша рок-зірка

Данило Яневський

Наша рок-зірка

Доктор історичних наук та журналіст, засновник та голова ГО ЮМН, а насправді соціально-політично-історичного Discovery. Знання й уміння аналізувати минуле дає змогу зрозуміти сьогодення. Усвідомолюючи свою історію, більше ніколи не будеш обманутим. А тому історичний аспект цього проєкту задає йому правдивий світоглядний вектор.

Шеф-редактор каналу й співведуча програми

Катерина Супрун

Шеф-редактор каналу й співведуча програми "Фронт"

Раціоналізм - її друге ім'я. Вміє підбирати влучні питання, а її критичне мислення не вимикається ніколи, від слова зовсім. Захоплюється наукою та всим, що пов'язане з NASA. Багато читає.

Head of Digital

Богдана Шевченко

Head of Digital

Її основна відповідальність - розповсюдження нашого контенту в соцмережах. Людина-енерджайзер. Працює швидко, аж гай шумить. Полюбляє фотографію. Більше про неї можете дізнатись на її сторінці у Вікіпедії.

Digital-менеджер

Владислав Старовойтов

Digital-менеджер

Знає про YouTube усе, як і про Facebook та Twitter. Майстер заголовків. З Богданою у них виходить чудовий тандем, органічний.

Технічний директор

Антон Дубовик

Технічний директор

Коли вимикається інтернет, не запускається трансляція в YouTube, не працює щось на комп'ютері - на весь офіс гучно лунає: Антоооон. Людинонька, що підходить креативно до справи. А ще у нього з гумором все впорядку. Хоббі - судномодельний спорт.

Редактор сайту <a href='https://umn.ua'>UMN.UA</a>

Назар Задерій

Редактор сайту UMN.UA

Веде відповідний Telegram-канал та YouTube-канал. У душі - музикант й письменник. А ще мав би стати перекладачем. Не склалося. Доля так завернула, що став журналістом та ще й на проєкті, продукт якого давно споживав. Здається, думки все таки матеріалізуються.

Директор магазину <a href='https://shop.skrypin.ua'>shop.skrypin.ua</a>

Олександр Глиняний

Директор магазину shop.skrypin.ua

Завядки йому вся продукція точно добереться до покупця. З глядачами на зв'язку постійно.

Про нас

Skrypin.ua - це синергія глядачів та нашої команди. У підсумку виходить простір, побудований на чесності. Ця якість лягає в основу співіснування у творчому колективі. Чесним потрібно бути перш за все перед собою, а значить - перед іншими.

Ми не нав'язуємо свої думки, а лише щедро ділимось своїми знаннями.

Ми завжди тримаємо руку на пульсі подій, допомагаємо орієнтуватися в інформаційному потоці й зосереджуватися на головному.

Наша відданість справі та Ваша вдячність - все, що рухає нас вперед. БУТИ СПРАВЖНІМ. ВАЖЛИВО.