Наші проєкти

Спонтанна КУХНЯ. Версія 2.0

Спонтанна КУХНЯ. Версія 2.0

Переглянути

Скрипін/Яневський онлайн | читаю чат, приймаю скайпи

Скрипін/Яневський онлайн | читаю чат, приймаю скайпи

Переглянути

Цікаві люди та історії успіху

Цікаві люди та історії успіху

Переглянути

Це позитивний плейліст. Тут зібрані наші інтерв'ю із цікавими людьми. А також репортажі чи сюжети з історіями, які можуть надихнути чи підняти настрій. Ще є інтерв'ю, які ми пишемо, коли катаємось Україною, про локальні історії та розвиток міст. Це відео, які хочеться поширити друзям та родичам. Без хейту, хайпу і зациклень на політиці.

Секс під Лампою

Секс під Лампою

Переглянути

З’ясовуємо те, чому не вчать в родині, не вчать в школах, вишах, взагалі ніде не вчать: - Як і коли виникають проблеми у відносинах і як їх долати? - Чому закоханість – не кохання? - Що таке кохання з першого погляду? - Кохання і стосунки: ризики без будь-яких гарантій. - Хто і як впливає на стосунки пари? - Куди подівся секс? Ведучі: - Леся Ковальчук, бомбічний психолог - Данило Яневський, секс-символ (символізує, що секс колись був в його житті). Секс під Лампою – це програма про радість життя. Про щастя, на яке Ви всі заслуговуєте.

16+ | Ніжна м'ясорубка 2021. Роман Скрипін і Катерина Пітєніна

16+ | Ніжна м'ясорубка 2021. Роман Скрипін і Катерина Пітєніна

Переглянути

РЕДКОЛЕГІЯ 2021

РЕДКОЛЕГІЯ 2021

Переглянути

Клуб «чорноротиків», однодумців, конкурентів, «доброзичливців». Одна з найпопулярніших програм, з якої глядач дізнається більше, ніж з пересічного випуску новин. Ведучі: Катерина Супрун і Роман Скрипін. У гості запрошуємо наших колег журналістів й разом обговорюємо головні політичні новини тижня. Серед частих гостей програми: Сергій Грішин, Таня Микитенко, Сергій Іванов, Леонід Швець, Айдер Муждабаєв, Сергій Щербина, Катерина Пітєніна, Ольга Мусафірова, Олександр Мартиненко, Остап Дроздов, Богдан Буткевич, Дмитро Крапивенко, Павло Казарін, Євген Кузьменко, Данило Яневський та інші.

Соціально-політичний Discovery України. Разом з глядачами досліджуємо актуальні новини України, події та явища суспільно-політичного життя країни. Ведучі: Роман Скрипін, Катерина Супрун і Данило Яневський. Розібратися у складнощах нам допомагають лише компетентні фахівці. Програма виходить з понеділка по четвер.

ФРОНТ 2021 - Правда про війну. Без цензури

ФРОНТ 2021 - Правда про війну. Без цензури

Переглянути

Програму готують люди, які дійсно знають що відбувається на Донбасі – журналіст Дмитро Лиховій і офіцер запасу Роман Кулик, які пройшли війну. Ведуча: Катерина Супрун. Збираємо актуальні новини з фронту, долучаємо експертів, аналізуємо ситуацію у війську та згадуємо дні, коли все почалося. Програма виходить щопонеділка о 20:00.

З початку перших трансляцій у 2016 році кількість проєктів на нашому каналі skrypin.ua значно виросла. Зараз виходять такі шоу на різну тематику:

  • 16+ (Ніжна М’ясорубка). Ток-шоу у форматі інтерв’ю з відомими особами. Студію проєкту відвідують міністри, депутати та інші політики.
  • Секс під Лампою. Максимально відверта передача, присвячена стосункам та батьківству. Тут ви отримаєте відповіді на питання, які завжди соромились задати.
  • Рибки Холодницького або Скрипін без цензури. У кожному випуску Роман Скрипін чесно та відверто ділиться своїми думками щодо останніх подій.
  • Кухня. Пізнавально-кулінарна передача, де ведучі відповідають на питання глядачів, спілкуються між собою на цікаві теми та паралельно готують смачні страви.

Окрім цього, серед передач є різні шоу, які виходять у форматі новин, як-от:

  • Фронт. Програма, присвячена подіям на фронті. Троє ведучих збирають актуальні новини з передової, аналізують ситуацію та роблять прогнози.
  • UMN. Спеціальний проєкт, де Роман Скрипін, Данило Яневський та Катерина Супрун обговорюють найбільш резонансні події українського та світового суспільно-політичного життя.
  • Редколегія. Журналісти та редактори українських ЗМІ разом зі Романом Скрипіним обмінюються думками щодо політичних подій та їхніх наслідків. З одного випуску Редколегії ви можете дізнатися більше, ніж з новин.
  • Гамарджоба. Наші друзі Сергій Мельничук та Бачо Корчілава розмірковують та ведуть бесіду на тему актуальних новин.

На Youtube-каналі skrypin.ua також доступні інші проєкти та архівні випуски вищевказаних шоу. Тут кожен знайде передачу, яка йому сподобається, адже проєкти Скрипіна охоплюють абсолютно всі сфери суспільного життя.