Наші проєкти

Регіоналіті

Регіоналіті

Дивні новини з регіонів України.

ЦИВІЛІЗАЦІЯ з Олесем Донієм

ЦИВІЛІЗАЦІЯ з Олесем Донієм

Світом правлять ідеї. І щось не так нині з українськими ідеями. Бо Україна відстає від успішніших країн. Ми ж прагнемо української перемоги! Тому ми започатковуємо програму про українську ідею, про Світоглядну Реформацію. Це програма не для всіх. Це програма для тих, хто вміє та хоче думати, рефлексувати, і шукати відповіді та шляхи. Програму вестиме Олесь Доній. В його багажі боротьба за Незалежність України, успішні культурні проєкти та ідейні розробки. Доній - ідеолог. Він автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя». Кожну з цих сходинок пояснюватимуть та розвиватимуть щотижня круті гості. Власне кожен гість стане співавтором концепції. Співавторами цієї концепції зможете стати і Ви. Переглядами, коментарями, порадами, лайками, донатами. Країна потребує Світоглядної Реформації. Вперед до суспільного щастя! І як вчить пункт №25 концепції «25 сходинок до суспільного щастя»: «Будь щасливим!»

#ДПВТ: Подорожуємо Україною 💙💛

#ДПВТ: Подорожуємо Україною 💙💛

Банда SKRYPIN.UA разом із друзями подорожують Україною. Тицяємо в карту і вирушаємо шукати пригод. І все це - показуємо вам!

ГАРАЖ ДЖОБСА | Український ринок ІТ

ГАРАЖ ДЖОБСА | Український ринок ІТ

Ми - айтішники. В Україні нас понад 220 тисяч. Ринок, на якому ми працюємо оцінюється у понад 5 млрд доларів. Ми зростаємо на 30% щорічно. Наша індустрія займає 3 місце за об’ємом експорту. Ми знаємо як заробляти. Нас мотивують складні проєкти та цікаві проєкти. Більшість із нас вже давно могли б бути за кордоном. Але ми залишаємось тут. Ми створюємо продукти, відому в усьому світі. Але в Україні про нас ніхто не знає. Саме тому на SKRYPIN.UА з’являється "Гараж Джобса". Місце збору для тих, хто шукає, розвиває, творить. Тут будуть історії успіху і факапів українських ІТ-компаній, про які ви ніколи не чули. Та реальні історії українських бізнесменів нового покоління. Усе те, чого так не вистачає нашій спільноті.

Моя книга | Данило Яневський рекомендує читати

Моя книга | Данило Яневський рекомендує читати

Обережно! Подивившись ці відео, у вас може з’явитися непереборне бажання поповнити домашню бібліотеку. Але ми будемо від цього безмежно щасливі. Читайте та насолоджуйтесь ;)

Студії UP | Позитивний досвід

Студії UP | Позитивний досвід

Інтерв'ю із нашими друзями і партнерами, які щиро закохані у свою власну справу. Розповідаємо про позитивний досвід створення свого власного бізнесу чи проєкту. Ведучі: Роман Скрипін, Катерина Супрун, Богдана Шевченко і Данило Яневський.

Блог Олександра Лємєнова

Блог Олександра Лємєнова

Авторські блоги Олександра Лємєнова "Хаос Законності" і "Коронавірусне". Хаос Законності – програма про те, як верховенство права розбивається, зіткнувшись з реальною політикою. Влада має забезпечувати законність, але чомусь створює лише хаос. Коронавірусне – розповідаємо, що приховує українська влада, де маніпулюють і де брешуть. Куди насправді йдуть мільярди, які виділяються на боротьбу із коронавірусом. Чому продовжують карантин і якою є насправді статистика по хворих.

Політика і культура (ПіК) by Сергій Неретін

Політика і культура (ПіК) by Сергій Неретін

Допитуємо митців про політику, а політиків про культуру, а в підсумку резюмуємо наскільки щирими є їхні відповіді і наскільки їхні культурні погляди відповідають країні, в якій вони мешкають. Ведучий: Сергій Неретін. Програма виходить по вівторках о 17:00. У гостях бували: Андрій Кокотюха, Пилип Іллєнко, Геннадій Попенко, Віктор Андрієнко, Тарас Ткаченко, Роман Муха, Владислав Берковський...

З початку перших трансляцій у 2016 році кількість проєктів на нашому каналі skrypin.ua значно виросла. Зараз виходять такі шоу на різну тематику:

  • 16+ (Ніжна М’ясорубка). Ток-шоу у форматі інтерв’ю з відомими особами. Студію проєкту відвідують міністри, депутати та інші політики.
  • Секс під Лампою. Максимально відверта передача, присвячена стосункам та батьківству. Тут ви отримаєте відповіді на питання, які завжди соромились задати.
  • Рибки Холодницького або Скрипін без цензури. У кожному випуску Роман Скрипін чесно та відверто ділиться своїми думками щодо останніх подій.
  • Кухня. Пізнавально-кулінарна передача, де ведучі відповідають на питання глядачів, спілкуються між собою на цікаві теми та паралельно готують смачні страви.

Окрім цього, серед передач є різні шоу, які виходять у форматі новин, як-от:

  • Фронт. Програма, присвячена подіям на фронті. Троє ведучих збирають актуальні новини з передової, аналізують ситуацію та роблять прогнози.
  • UMN. Спеціальний проєкт, де Роман Скрипін, Данило Яневський та Катерина Супрун обговорюють найбільш резонансні події українського та світового суспільно-політичного життя.
  • Редколегія. Журналісти та редактори українських ЗМІ разом зі Романом Скрипіним обмінюються думками щодо політичних подій та їхніх наслідків. З одного випуску Редколегії ви можете дізнатися більше, ніж з новин.
  • Гамарджоба. Наші друзі Сергій Мельничук та Бачо Корчілава розмірковують та ведуть бесіду на тему актуальних новин.

На Youtube-каналі skrypin.ua також доступні інші проєкти та архівні випуски вищевказаних шоу. Тут кожен знайде передачу, яка йому сподобається, адже проєкти Скрипіна охоплюють абсолютно всі сфери суспільного життя.