Наші проєкти

Монологи пінгвіна

Монологи пінгвіна

Переглянути

Ситуативні стріми Скрипіна. В коментарях лишайте свої питання, які Роман буде моніторити особисто й відповідати у наступних відео.

#ДПВТ: Рома. Португалія. Зима 2019-2020

#ДПВТ: Рома. Португалія. Зима 2019-2020

Переглянути

Душевні, лампові розмови з людьми, яких хочеться почути. У гості на інтерв'ю запрошуємо як і відомих персон, так і людей, яких ми хочемо познайомити із вами, глядачами. Конкретного ведучого програма не має, адже кожен із нашої команди може зробити інтерв'ю із цікавим співрозмовником, коли забажає. Інтерв'юерами вже були: Роман Скрипін, Данило Яневський та Сергій Мельничук. Серед гостей ви можете побачити таких гостей: Богдан Бенюк, Валерій Ананьєв, Андрій Курков, Володимир Тихий, Мустанг Вантед, Віталій Малахов (Театр на Подолі), Наталка Діденко, Марія Левитська. Програма виходить спонтанно, тож глядачі, які підписані на канал і увімкнули дзвіночок - отримають сповіщення, як тільки ми запустимо ефір!

ОЗНАКИ by Сергій Неретін

ОЗНАКИ by Сергій Неретін

Переглянути

Душевно-провокативний YouTube-канал ОЗНАКИ про те, що бентежить.

ЦИВІЛІЗАЦІЯ

ЦИВІЛІЗАЦІЯ

Переглянути

Логічне продовження проєкту UMN – дискусія про місце України в світі та «європейській родині». Ведучий програми – експерт з питань міжнародної безпеки Євген Жеребецький.

Хелоу, Осло | блог Лаврік

Хелоу, Осло | блог Лаврік

Переглянути

Йоу, мене звати Оля Лаврік і я тобі розповім про життя в Осло. Буду показувати вам Норвегію по шматочках. Пишіть в коментарях — що з цього чудового міста вам хотілося б побачити.

Верховна Рада IX скликання

Верховна Рада IX скликання

Переглянути

Пряма трансляція засідань Верховної Ради України.

Супрун все пояснила! (начебто)

Супрун все пояснила! (начебто)

Переглянути

Авторський блог Катерини Супрун.

З початку перших трансляцій у 2016 році кількість проєктів на нашому каналі skrypin.ua значно виросла. Зараз виходять такі шоу на різну тематику:

  • 16+ (Ніжна М’ясорубка). Ток-шоу у форматі інтерв’ю з відомими особами. Студію проєкту відвідують міністри, депутати та інші політики.
  • Секс під Лампою. Максимально відверта передача, присвячена стосункам та батьківству. Тут ви отримаєте відповіді на питання, які завжди соромились задати.
  • Рибки Холодницького або Скрипін без цензури. У кожному випуску Роман Скрипін чесно та відверто ділиться своїми думками щодо останніх подій.
  • Кухня. Пізнавально-кулінарна передача, де ведучі відповідають на питання глядачів, спілкуються між собою на цікаві теми та паралельно готують смачні страви.

Окрім цього, серед передач є різні шоу, які виходять у форматі новин, як-от:

  • Фронт. Програма, присвячена подіям на фронті. Троє ведучих збирають актуальні новини з передової, аналізують ситуацію та роблять прогнози.
  • UMN. Спеціальний проєкт, де Роман Скрипін, Данило Яневський та Катерина Супрун обговорюють найбільш резонансні події українського та світового суспільно-політичного життя.
  • Редколегія. Журналісти та редактори українських ЗМІ разом зі Романом Скрипіним обмінюються думками щодо політичних подій та їхніх наслідків. З одного випуску Редколегії ви можете дізнатися більше, ніж з новин.
  • Гамарджоба. Наші друзі Сергій Мельничук та Бачо Корчілава розмірковують та ведуть бесіду на тему актуальних новин.

На Youtube-каналі skrypin.ua також доступні інші проєкти та архівні випуски вищевказаних шоу. Тут кожен знайде передачу, яка йому сподобається, адже проєкти Скрипіна охоплюють абсолютно всі сфери суспільного життя.