Трансляція

    Skrypin.ua – це український принципово новий незалежний медіапроєкт, який мовить онлайн, наша лабораторія цікавих дослідів в українських медіа. Проєкт заснований журналістом та ведучим Романом Скрипіним у 2016 році.

    Наш youtube-канал skrypin.ua – це огляди свіжих та актуальних новин в режимі трансляцій online, їхній детальний аналіз з різних ракурсів, захопливі стріми та інтерв’ю з непересічними гостями, пізнавальні передачі, яскраві репортажі, унікальні влоги Скрипіна, фільми та багато чого іншого.

    Наша місія – порвати цей медіапростір, як мавпа газету.

    Онлайн-трансляції каналу skrypin.ua передусім будуть цікаві тим, хто втомився від журналістської заангажованості та цензури, проплаченої з гаманців олігархів, і хоче чути незалежну позицію експертів, яких Скрипін запрошує в студію, та журналістів без жодних маніпуляцій і перекручень.

    Дивитися онлайн-трансляції свіжих випусків з Романом Скрипіним та командою skrypin.ua можна на цій сторінці. Пряма трансляція також доступна на нашому Youtube-каналі та в сервісах онлайн-телебачення. Переглядати випуски можна не лише в режимі онлайн-трансляції, але й дивитися окремо передачі, репортажі тощо у будь-який для вас зручний час. Так, відео з ефіру skrypin.ua доступні на Facebook-сторінці та на каналі проєкту Романа Скрипіна в Youtube.